Zaznacz stronę
[wpseo_breadcrumb]

Platformy turystyczne, wypoczynkowe – idealne nad jezioro

Relaks na świeżym powietrzu ma rzeszę fanów – zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że latem plaże są głównym celem urlopowiczów. Platformy wypoczynkowe nad wodą cieszą się coraz większą popularnością, pozwalając na przyjemne spędzanie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Budowa wodnej strefy rekreacyjnej jest więc często inicjowana m.in. przez właścicieli przybrzeżnych punktów usługowych. Tratwy mogą także służyć jako pływający pomost wędkarski.

Platformy turystyczne, wypoczynkowe

Pływający pomost rekreacyjny

Nasza firma zajmuje się budową platform i scen unoszących się na wodzie. Konstrukcje umożliwiają stworzenie wyjątkowej strefy wypoczynkowej, idealnej na imprezy z przyjaciółmi czy rodzinny relaks.

Pokład pokryty jest deskami lub płytą antypoślizgową. Pozwala to na zagospodarowanie go meblami ogrodowymi, które stworzą prawdziwą strefę relaksu! Platformy turystyczne nad jeziorem mogą być atrakcją hoteli i restauracji. Przeniesienie ogródka na wodę pozwoli zaoszczędzić miejsce i przyciągnie nowych klientów, chcących spróbować odpoczynku w takiej formie.

Pływający pomost rekreacyjny

Pływająca scena na jeziorze lub rzece

Kameralne występy artystyczne potrafią ściągnąć wielu turystów. Ciężko sobie wyobrazić bardziej magiczną scenę – zmierzch, kolorowe światła odbite na tafli wody i muzyka.

Budowa sceny pływającej na jeziorze umożliwi organizację takich wydarzeń, które w okresie letnim cieszą się dużą popularnością wśród turystów. Artystyczne występy na jeziorach promowane są przez instytucje zajmujące się teatrem i muzyką poważną, jak i topowych wykonawców, których znamy z dużych scen.

Pływająca scena na jeziorze lub rzece

Budowa pomostów rekreacyjnych

Jeśli szukacie pomysłu za zagospodarowanie jeziora, platformy wypoczynkowe mogą okazać się idealnym rozwiązaniem. Strefy rekreacyjne tego typu mogą być zarówno atrakcją turystyczną przy luksusowych hotelach, jak i campingach. Budujemy pomosty wędkarskie, strefy wypoczynkowe i sceny z polietylenowych pływaków o dużej gęstości, łączonych przez trwałą, ale zarazem lekką konstrukcję z aluminium lub ocynkowanej stali. Z racji tego, że pomosty mają formę modułową, można je łączyć w sekcje. Zagospodarowanie przestrzeni zależy od jej późniejszego przeznaczenia – czy będzie to strefa rekreacyjna, turystyczna, wędkarska, czy może zależy nam na budowie sceny na wodzie. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów i dostępności.

Budowa pomostów rekreacyjnych