Zaznacz stronę
[wpseo_breadcrumb]

Mówi się: znaleźć swoje miejsce na Ziemi. A co, jeśli chcemy je zmieniać? Przemieszczać się, poznawać, odkrywać i zwiedzać? W końcu ciekawość jest naturalna, wtedy warto postawić na domki na wodzie oferowane przez naszą firmę.

Zamieszkać na akwenie

Jesteśmy producentem domków na wodzie (hauseboat), od lat prowadzi nas pasja, a właściwe płynie, a w tym nurcie jest również wieloletnie doświadczenie. Chcemy zaoferować Wam inne miejsce na Ziemi, dzięki któremu możecie przemieszczać się po szlakach, zwiedzać i odkrywać.

Dostępne modele domków na wodzie

Z myślą o różnych potrzebach i możliwościach w naszej ofercie przygotowaliśmy dla Was 4 warianty nowoczesnych mieszkań:

  • Hausboot 280,
  • Hausboot 390,
  • Hausboot 410,
  • Hausboot 412.

Poszczególne modele różnią się wielkością, niemniej jednak każdy z nich ma w swoim wnętrzu typowe elementy charakterystyczne dla niewielkich mieszkań, czyli łazienkę, kuchnię oraz pokój. Pomieszczenia można aranżować według własnego gustu – boho, klasycznie, elegancko lub z nutą morskiego klimatu, wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Hauseboat – Twoje miejsce na wypoczynek

Łodzie mieszkalne mogą być świetną inwestycją w miejsce do wypoczynku. Zamiast działki z ogródkiem możesz przemierzać wodne szklaki i każdego dnia budzić się w innym miejscu. Produkty przez nas oferowane mają dodatkowo taras, na którym możesz opalać się w słonecznie dni lub po prostu miło spędzać czas oglądając otaczającą Cię przyrodę.

Łodzie mieszkalne – kwestia użytkowa

Oferowane przez nas domki sprawdzą się na wielu wodach, zarówno płytkich akwenach, jak i w nieco głębszych miejscach. Zanurzenie łodzi jest niewielkie, a dobrze wyważona przestrzeń mieszkalna zapewnia stabilność całej konstrukcji. Układ sterowania oferowanych przez nas pojazdów jest mechaniczny bądź hydrauliczny.

Poniżej przedstawiamy przykładowy wygląd oferowanych przez nas domków. W przypadku pytań dotyczących naszej oferty serdecznie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na Twoje pytania i postaramy się przedstawić jak najlepszą ofertę.